ВИДЕО: Запознајте го најмладиот диригент на светот

Погледнете како Лара од Киргистан, диригира толку инспиративно, дури и ако не ја слушате музиката, па едноставно невозможно е да го тргнете погледот од неа.

06.03.2014 - 10:33

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега