Ќерката на српски пејач му нудела брак на милионер!

Ќерката на српскиот пејач Драган Којиќ Кеба решила да си фати маж милионер. Наташа Којиќ која веќе подолго време живее во Америка, се одлучила својата намера да си ја оствари со пријавување во шоуто „Milioner mečmejker“, но судиите и го уништиле планот.

Како што пишува српскиот Курир, оние лица кои ги одбираат кандидатите ја исмеале ќерката на Кеба и поради нејзините 29 години и поради изгледот. Една од членовите ја прашала од кога има 29 години, а потоа друг член кој бил хомосексуалец изјавил дека ако таа има 29 години дефинитивно од сега сака вагини.

Освен што и го срушиле сонот, Наташа не можела ни да си го земе својот милионер, Американец кој по порфесија е доктор, бидејќи и го украла друга кандидатка. 

Инаку, момчето за кое се натпреварувала пејачката е хирург, има 36 години и тежи навистина многу.

04.03.2014 - 12:08

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега