ВИДЕО: Ердоган им се обрати на граѓаните преку холограм

Турскиот премиер реџеп Таип Ердоган на граѓаните им се обртати преку холограм, бидејќи не можел да присуствува на собирот на својата политичка партија во Измир. Како што пишува Хуриет, граѓаните шокирани гледале во она што се наоѓало пред нив. 

28.01.2014 - 15:41

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега