ВИДЕО: Зошто овој елен стана вистински хит?

Деновиве на интернет стана вистински хит видеото на кое елен испушта гасови во шумата.Погледнете..

27.01.2014 - 10:06

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега