ВИДЕО: Ниту една невеста не го посакува ова

Иако венчавките би трабло да се посебно и романтично случување во кое е вложено многу труд и време, и кое ќе се памети цел живот сепак понекогаш не изгледува се како што ние сме планирале.

 Погледнете ги на најлошите ситуации за време на венчавки...

27.01.2014 - 09:52

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега