Марија Шерифовиќ е бремена од глумецот Маца!?

Глумецот Драган Маринковиќ, познат на јавноста како Маца, денес при неговото гостување во една српска емисија изјавил дека пејачката Марија Шерифовиќ е бремена, а тој е таткото на детето.

„Марија Шерифовиќ е бремена, јас сум таткото! Што е, не ми верувате“ рекол Маца.

Ова е една од многубројните шеги кои Маца ги прави на сметка на Марија Шерифовиќ .

26.01.2014 - 12:14
Фото: 
вистина.мк

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега