ВИДЕО: Моќта на фотошоп !

Популарната унгарска пејачка Boggie промовираше интересно видео кое претставува своевидна борба против претераното користење на Фотошоп. Во спотот за темата „Nouveau Parfum“ е прикажана целосна трансформација на едно просечно лице до совршено лице без недостатоци.

26.01.2014 - 11:58

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега