ФОТО: Погледнете ја фотографијата од Емина која собра 30.000 лајка за 12 часа

Емина Јаховиќ, постојано објавува интересни фотографии на нејзинот Фејсбук профил, а откако е менторка во музичкиот натпревар Икс фактор таа ги користи социјалните мрежи и за да ги повика фановите да гласаат за нејзините кандидати.

Оваа фотографија Емина ја објави непосредно пред последната live емисија и за многу кратко време имаше преку 30.000 лајкови.

 

25.01.2014 - 23:34

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега