Ќерката на Џеј му дозволи на Адил да си го види бебето

Ќерката на пејачот Џеј која пред неколку недели беше претепана од својот сопруг, пејачот Адил Максимовиќ, конечно му дозволи да си го види бебето.

Екипата на емисијата Папарацо лов го сними Адил како заедно се еден роднина излегува во зградата каде тој и Ана заедно живееја, по што влегува во автомобил и оди на адресата каде Ана живее со синот и со мајката.

Таткото поминал некое време со бебето, па го вратил на мајката.

03.01.2014 - 10:27

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега