Првиот ден од годината жена се породи во автобус!

Жена се породи во автобус во Белград на новогодишното утро. Според податоците на Танјуг, жената патувала со автобус околу 8 часот и 30 минути кога добила породилни болки.

Итната помош набргу пристигнала и ја презела мајката и здравото бебе кои ги превезла во болница.

Инаку, на жената ова и е трето бебе.

02.01.2014 - 10:28
Фото: 
засе.мк

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега