Груевски на состанок со шефовите на дипломатско-конзуларните претставништва

Претседателот на Владата, Никола Груевски, денеска ќе присуствува на работен состанок со шефовите на дипломатско-конзуларните претставништва на Република Македонија.

Настанот ќе се одржи во амфитеатарот во Министерството за надворешни работи на Република Македонија.

 

 

27.12.2013 - 10:49

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега