ВИДЕО: Конечно проговори девојката која еден месец стоеше на плоштад и молчеше

Прозборе девојката која цел месеч стоеше и молчеше на градскиот плоштад. Јелена Топиќ привлече големо внимание поради својот необичен перформанс. Таа стоеше на плоштадот по три часа дневно, без оглед на времето во текот на еден месец, а своите мотиви не им ги објаснила ниту на своето семејство.

Па конечно реши да го објасни овој перформанс.

 

27.12.2013 - 09:31

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега