ВИДЕО: Сте ја виделе ли Цеца ќелава?!

Фолк-пејачката Цеца Ражњатовиќ и Оливер Мандиќ пред пет години ја снимија песната „Времето за љубов истекува“, а за неа снимија и спот кој никогаш не е објавен.

Цеца во тој спот се појави ќелава, а деновиве се појави дел од него.

 

Погледнете...

23.12.2013 - 09:59

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега