ВИДЕО ХИТ: Возачов е лудило- удрил три возила зашто возел „пријатно и ослободено“

Предизвикал сообраќајка со едно возило и удрил два автомобили на паркинг. Овој возач без нималкусрам признава дека возел „опуштено“ па направил сообраќаен хаос. Според начинот на кој говори можеме да бдиеме среќни што во несреќите нема и повредени.

22.12.2013 - 12:52
Фото: 
youtube

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега