ФОТО: На овој студ го шета кучето во бикини

Навистина не и е лсено на Мараја Кери особено поради тоа што се наоѓа на Аспен и што не може на сите да им се соблече во бикини и да им покаже како успеала да симне некој клограм и да го покаже совршеното тело... или не... за Мараја не е проблем што надвор е минус 10, таа може да се го прошета кутрето и од таа прошетка да закачи фотка на Инстаграм

22.12.2013 - 12:27

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега