ВИДЕО: Сакаше да скокне но тоа не и успеа

Погледнете зошто ова маче стана вистински интернет хит.

19.12.2013 - 10:01

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега