ВИДЕО: Кога Арап за прв пат ќе види снег?

Погледнете како изгледа Арап кога за прв пат ќе види снег. Ова ќе ве насмее.

19.12.2013 - 09:48

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега