Султан Сулејман додека шеташе низ Белград налета на самиот себе

Како што пишува „Ало“познатиот турски актер Халит Ергенч или кај нас познат како Султан Сулејман од серијата „Величествениот“ беше во посета на Белград. Актерот со својата екипа го прошетал градот и тој во еден момент се нашол пред плакатот со сопствениот лик,

19.12.2013 - 09:27

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега