ВИДЕО: Еве зошто астронаутите не треба да јадат грав

Погледнете ја оваа интересна реклама за грав, која сигурно ќе ве насмее...

18.12.2013 - 16:29

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега