Премиерот Груевски на економски форум во Скопје

Претседателот на Владата на Република Македонија Никола Груевски денеска ќе присуствува на Економски форум на тема „Европа 20-20. Предизвици и реформи за стопанството и животната средина“.

Настанот ќе се одржи во хотелот „Александар Палас“ во 13 часот.

13.12.2013 - 12:10

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега