ВИДЕО: Што се случува кога во мравјалник ќе ставите течен алуминиум!

 

Можеби никогаш не сте размислиле за тоа како живеат мравките, а сигурно и никогаш не сте размислиле што ќе се случи ако ставите течен алуминиум во мравјалник.

12.12.2013 - 16:25

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега