Нова трагедија во семејството на српскиот фудбалер Саво Милошевиќ - загина и неговиот брат

Уште една страотна сообраќајна несреќа деновиве го потресе Балканот. Синоќа во близина на Шимановац, загина Андрија Милошевиќ, брат на познатиот екс фудбалскиот репрезентативец на Југославија и Србија Саво Милошевиќ.

За жал, оваа трагедија во животот на фудбалерот се случува набрзо откако почина и неговиот дедо, кој издржуваше затворска казна бидејќи си го убил синот.

Андрија зад себе остави сопруга и две деца.

30.11.2013 - 12:49

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега