ВИДЕО: На секој мобилен има злато - еве како да го извадите

Во сите мобилни телефони има злато и други благородни метали . Во просек во еден мобилен има 1/8 грама злато, а луѓето наоѓаат начин како да заработуваат од ова.

 Погледнете како може да стигнете до него...

25.11.2013 - 14:29

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега