Ќе гори во пеколот: Трудница си го удира стомакот со чекан! (ФОТО)

Оваа мајка дефинитивно може да биде прогласена за мајка-монструм: Британката Хедер Торп која е во осмиот месец од бременоста верувале или не си го удираше стомакот со чекан, а за тоа не доби никаква казна.

Снимката како мајката го злоставува своето сеуште неродено дете се појави на Јутјуб и предизивика бура негативни коментари, а е направена од страна на партнерот на оваа Британка без душа. 

Хедер вели дека се удирала по трудничкиот стомак за бебето да излезе од неа. За среќа бебето немало последици по здравјето.

Страшно, каде ли ќе и оди душата на оваа жена?!

25.11.2013 - 14:17

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега