Ограбена куќата на пејачката Мајли Сајрус

На денот на роденденот на Мајли Сајрус крадец и ја ограбил куќата. Тој во саботата влегол во нејзиниот дом во Калифорнија и зел многу вредни и лични предмети. 

- Таа е многу вознемирена. Многу лични работи се украдени. Многу е потресена - изјави пријател на младата ѕвезда.

25.11.2013 - 13:19

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега