Банкомат на Стопанска банка "олеснет" за 3 милиони денари

Ноќта помеѓу петокот и саботата, засега непознат сторител украл еден куп пари од банкомат на Стопанска Банка лоциран на улицата „Јужноморавски Бригади“.

Според најновите податоци од полицијата, банкоматот бил "олеснет" за 3.300.000 денари. 

 

25.11.2013 - 13:05
Фото: 
Денешен

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега