ВИДЕО: Неверојатно - еве како доаѓа на свет мало делфинче

Погледнете го ова неверојатно видео во кое ќе видите како се раѓа мало делфинче. 

25.11.2013 - 13:08

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега