ВИДЕО: Храброст или лудост? - човек влегува во кафез полн со змии

Погледнете го човеков како без страв влегува во кафез полн со змии. 

25.11.2013 - 11:47

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега