ВИДЕО: Погледнете зошто ова детенце има 3 милиони прегледи на Јутјуб

Ова детенце за време на натпревар ги сврте сите погледи кон себе и стана ѕвезда на Јутјуб. Еве и зошто...

25.11.2013 - 11:39

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега