ВИДЕО: Запросување од кое ќе ви застане здивот

Оваа Русинка никогаш нема да го заборави ова запросување. 30- годишниот руски бизнисмен Алексеј Бојков долго време се чудел како да  ја запроси неговата девојка. И решил да го направи тоа на еден несекојдневен начин, за каков што неговата љубена никогаш не сонувала.

-Кога пристигнав насекаде имаше коли, брза помош и многу дим. Потоа го видов Алексеј целиот во крв како лежи на улицата. Еден негов пријател ми кажа дека е мртов, раскажала девојката на Алексеј.

Погледнете во продолжение како Алексиј на оригинален начин ја запроси својата љубена.

25.11.2013 - 10:36

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега