Скандал: Министерката ја споредија со мајмун!

Француската Влада покрена голема истрага откако десничарскотосписание Минут ја споредило со мајмун! 

На насловната страница се наоѓа министерката за правда Кристијан Тобира, која ја споредиле со мајмун. Насловната гласи: "Тобира е итра како мајмун".

13.11.2013 - 15:08

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега