ВИДЕО: Оваа коза знае да плука - видео кое ќе ве насмее

Еден човек се „расправа“ со коза која изнервирана од него  почнува да плука. Погледнете го ова видео кое ќе ве насмее до солзи 

13.11.2013 - 10:07

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега