ВИДЕО: Тумор се лечи со Вијагра

10- годишно момче од Мексико има голем тумор на вратот и рамото, кое може во секој момент да престане да дише, тој се лекува со „вијагра“ лек кој ја потикнува потенцијата кај мажите.

Лекарите сакаат што побрзо да го остранат туморот нидејќи во секој момент може да се задуши.

Вијаграта кај мажите ја зголемува потенцијатата но потврдено е дека кај децата го намалува растот на израстоците. 

 

13.11.2013 - 09:32

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега