ВИДЕО: Бура од реакции по изјавата на Јоксимовиќ за Фифи - српски водител му се обрати на пејачот

Српските медиуми се уште не можат да му простат за изјавата на Жељко Јоксимовиќ  поврзано со Фифи. Во една од емисиите на српска тв станица која се занимава со коментари на настаните од минатата недела, водителот со потсмев му се обрати на пејачот.
 
- Не ми е јасно како човекот кој до сега четири пати бил на геј натпреварувањето Евровизија, изјавува дека е шокиран.
на крај водителот заклучува. Значи според Жељко во музичката индустрија најважно е како изгледаш а како пееш не е важно...Е сега ми е јасно како Жељко станал пејач

12.11.2013 - 16:12

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега