Ана Николиќ: Кога ќе се здебелам личам на тенк

Српската пејачка Ана Николиќ нема комплекси и не ја погодуваат коментарите за нејзините килограми. 

„Никој не е совршен, јас најмалку. Иако за работата која ја работам изгледот е важен, мене луѓето ме сакаат, пред се, поради музиката. Вистина е дека најдобро изгледам со 54-55 килограми, но толку имав во средно училиште. Со 57-60 килограми исто така изгледам супер. Дури мислам дека на сите бивши мажи им изгледам поубаво ако сум малку пополничка. Е сега јас не сум крива што над 60 килограми на телевизија изгледам како тенк", изјавила Николиќ.

 

12.11.2013 - 11:31

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега