ВИДЕО: Само така со спонзоруши - погледнете што и направи на девојката

Комичарот Виталиј покажа како девојките се „лепат“ на неговиот фенси автомбил во првото видео, кое веќе има 28 милиони прегледи. Сега пристигнува продолжение.

Прво девојката ја прашал фраер во „крш кола“ дали ќе оди со него, а потоа пристигнал дечко во фенси автомобил. По кратко убедување, девојката влегла во колата. Меѓутоа, откако седнала, следел шок за неа.

-Мојот пријател пред 15 минути сакаше да те повика. Не сакаше да го сослушаш. Не те сакам овде. Излегувај надвор. Правиш гужва, излегувај. Адиос.

Со овие зборови дечкото ја избламирал „спонзорушата“.

11.11.2013 - 21:53

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега