ФОТО: Боки 13 се „стопи“

Боки 13 веќе неколку месеци е на строг режим на исхрана. Тој постојано објавува фотографии од своето тело на Фејсбук.

Со диетата Боки за три месеци успеа да симне цели 20 килограми.  Боки на своите обожаватели им се пофали дека подготвува нова песна.

- Јас сум подготвен за во студио, одам да видам како звучи новата песна на српски, турски и англиски јазик. Го зезнавме и „Гангам“ стилот. Ве сака Б-13“ - им порача популарниот водител на своите бројни обожаватели. Погледнете..

06.11.2013 - 12:52

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега