ВИДЕО: Ова девојче го воодушеви жирито на Икс Фактор

Тамара Милановиќ ја испеа песната  Don’t you remember од популарната Адел, а со својата изведба буквално ги маѓепса сите кои ја слушнаа. Погледнете...

06.11.2013 - 10:26

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега