ВИДЕО: Камерата го фати жив - полицаец доби отказ поради секс на работно место

Мексиканскиот полицаец Давид Рајмондо Васкез доби отказ, откако е фатен како има секс во работното време.
Неговите шефови ја виделе снимката од жешката акција која некој ја објавил на интернет и не требало 2 пати да размислат што ќе направат.

 

30.10.2013 - 10:49

најчитано сега