ФОТО: Цеца откри во кого е „заљубена“

Српската пејачка Цеца открива во кого е „заљубена“.

На Цеца најмногу и се допаѓа  кубанскиот актер Вилијам Леви. Тој пред да стане актер се занимаваше со мода, а српската фолк пејачка Цеца изјави дека би сакала да се запознае со него.

 

29.10.2013 - 11:11

најчитано сега