ФОТО: Телевизиската екипа едвај извлече жива глава - се судрија репортажно возило и „Рено 5“

Екипа на босанската телевизија Слобомир вчера доживеа сообраќајка на излезот од Братунац, Босна и Херцеговина. 

Според босанските медиуми, репортажното возило со кое патувала екипата на телевизијата се судрило „Рено 5“ и двата автомобили завршиле покрај патот. 

Автомобилите претрпеле голема штета, но, за среќа никој не заработил посериозни повреди.

 

27.10.2013 - 15:44

најчитано сега