Видео кое го насмеа светот: Кога во реалноста би се однесувале како на Фејсбук

Погледнете како би изгледало доколку во реалноста би ги правеле работите со кои секојдневно се среќаваме на Фејсбук. Урнебесното видео стана хит буквално преку ноќ. Еве зошто!

 

27.10.2013 - 14:03

најчитано сега