Самиот си се кастрирал и си влегол во воз

АВстрија во шок. 26 маж во понеделникот влегол во ВЦ-то на железничката станица во Волсберг, си отсекол дел од пенисот и потоа си влегол во воз

-Мажот после тоа влегол во воз и во таква состојба се возел се до Графестин, каде што излегол надвор. Тогаш паднал во несвест“, изјавил портпаролот на австриските железници Кристоф Пош.

Момчето загубило многу крв и бил итно пренесен во болница. По операцијата, тој е во стабилна состојба. Полицијата сеуште работи на комплетно расветлување на случајот.

Вагонот во кој се возел повредениот маж е тргнат од сообраќај.

 

26.10.2013 - 12:24

најчитано сега