Лејди Гага се здебели, но воопшто не и е грижа: Пејачката се прошета со своето момче, а сите гледаа во нејзиниот стомак (ФОТО)

Лејди Гага и нејзиното момче Мајк Поламски се фотографирани заедно со маски на лицето додека шетаат, а сите забележаа дека Гага се здебелила за време на карантинот.

Гага заедно со своето момче беше во изолација во својот дом и докажа дека нивната врска и понатака е многу силна.Парот се прошетал држејќи се за рака, а размениле и некоја прегратка.

Пејачката во тесни хеланки и кратка маичка го откри голиот стомак на кој се гледа сало, но Гага гордоо шета, па се чини дега воопшто не и смета некој килограм повеќе.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

02.06.2020 - 09:51

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега