ФОТО: Дарко Лазиќ се стопи - пејачот ослабе повеќе од 40 килограми, изгледа одличо

Српскиот пејач Дарко Лазиќ беше музички гостин во едно реално шоу и покажа како изгледа откако драстично ослабе.
Сите забележале дека е послаб од било кога. Тој успеа да ги намали килограмите откако го намали желудникот, а тоа не го криеше од јавноста. Дарко ослабел над 40 килограми, а веднаш после операцијата сподели и впечатоци.
„До вчера смеев да јадам само супа процедена, четири лажици и тоа е крајот. А, од вчера каши за бебиња. Замислував дека кашата е сланина“, рекол неодамна пејачот поврзано за својата килажа.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

02.06.2020 - 08:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега