ВИДЕО: Хали Бери и на 53 години изгледа брутално- нејзиното тело дефинитивно не старее

Актерката Хали Бери ја разубавила социјалната мрежа Инстаграм по поставување на видеото на истата. Таа објавила видео и на него се гледа дека за своите години изгледа брутално.

Оваа дама има 53 години, но нејзиното тело дефинитивно не старее - погледнете само колку таа е витка и во одлична форма.

Неодамна објавила кратка снимка на која што го покажува својот ултра рамен стомак и совршени стомачни мускули, навистина е неверојатна.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

01.06.2020 - 17:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега