Северина во провокативно издание откри што најмногу ѝ недостига овој период

Откако неодамна објави стара фотографија од воз, Северина на својот Инстаграм профил објави уште една фотографија од минатото.

На оваа фотографија позира во жешко издание, поради што ги воодушевила своите обожаватели.

„Љубител на море“, напишала во описот.

Северина позирала пред базен, а во позадина се гледа морето. Фотографијата за 12 часа собрала речиси 25.000 лајкови.

„Како морска вила“, „Прекрасна си“, „Одлично изгледаш“, се дел од коментарите. 

Оваа фотографија датира уште од 2017-та година, исто како фотографијата со возот. Многумина забележале дека Северина во последно време објавува многу стари фотографии на Инстаграм, но не е познато дали станови збор само за носталгија или за нешто друго.

 Северина сè уште не се огласи ниту по повод гласините дека нејзиниот брак со Игор Којиќ е во криза.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

01.06.2020 - 10:53

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега