ФОТО: Водителката покажа како изгледа наутро - „Коса што чешел не видела“


Македонската водителка Еелена Стојановска која ја гледаме на утринската програма на Сител телевизија, објави фотографија како изгледа наутро додека го пие првото утринско кафе и се подготвува за денот.
„Коса што чешел не видела“, напиша водителката во опис на фотографијата.
Како ви се допаѓа?

 

 

 

Добивајте вести на Viber

01.06.2020 - 09:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега