ВИДЕО: Влезе во шестата деценија од животот, а изгледа брутално - актерката објави снимка, од нејзините мускули застанува здивот

Актерката Хали Бери го разубави Инстаграм по поставување на видеото на кое се гледа дека изгледа предобро за свои години.

Оваа дама има 53 години, но нејзиното тело дефинитивно не старее - погледнете само колку таа е витка и во одлична форма.

Неодамна објавила кратка снимка на која што го покажува својот ултра рамен стомак и совршени стомачни мускули, навистина е неверојатна.

Погледнете го видеото:

 

 

 

Добивајте вести на Viber

01.06.2020 - 09:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега