ФОТО: Како Карлеуша изгледа без фотошоп?

 

Српската пејачка Јелена Карлеуша на Инстаграм речиси секој ден објавува фотографии, а често ја бвинуваат дека сликите премногу ги обработува на Фотошоп.

Обивинувањата најчесто се околу големината на нејзините атрибути. Карлеуша денеска на снимање на емисија се појави во зелен градник и зелени шорцеви. Фотографите ја фатија влезот во продукцијата.

А, вака изгледа без Фотошоп:

 

А ова е нејзината објава на Инстаграм:

 

 

 
 
 
View this post on Instagram

♀️

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on May 29, 2020 at 9:58am PDT

29.05.2020 - 19:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега